Кондиціонери DAISEIKAI

Корпорація Тошиба зайняла лідируючі місця на ринку побутової техніки ще в сімдесятих роках минулого століття, пропонуючи споживачам величезний асортимент продукції по всьому світу. У 1978 році фірма офіційно отримала назву Toshiba Corporation. А популярність і затребуваність бренду пояснюється тим, що він постійно модернізує та покращує власне виробництво, враховує тренди і пропонує своїм клієнтам тільки найкраще. Кращим прикладом можна вважати спліт-системи DAISEIKAI з функцією очищення повітря.

Компанія в наші дні

Зараз Тошиба вважається однією з найбільших компаній, адже 112 її філіалів розташовано в 40 країнах світу. На корпорацію працює більше 200 тисяч співробітників, основна база знаходиться в Японії, але є відділення в Таїланді та Китаї. Продукція бренду представляється в 120 країнах світу через офіційних дистриб’юторів, тому сумніватися в оригінальності товарів не варто.

Кондиціонери DAISEIKAI

Спліт-системи DAISEIKAI

Функція кондиціонера в наші дні не тільки охолоджувати, але і забезпечувати чистоту повітря і зручність для користувача. Пристрої з плазмовим очищувачем DAISEIKAI – гарантія вашої зручності, здоров’я і повноцінного відпочинку.

Пристрої з DAISEIKAI – перші в світі з функцією професійного очищення повітря. Адже двоступеневий плазмовий фільтр очищає повітря в десять разів швидше, ніж звичайно і обходиться без оновлення. Всі моделі даної серії одночасно добре виконують дві функції – очищають повітря і охолоджують його. Причому роблять це на професійному рівні
Для охолодження і нагріву застосовуються інверторні технології, які відрізняються економічністю і простотою обслуговування. Що стосується очищення повітря, то відбувається це за допомогою плазмового фільтра, як говорилося раніше. Він справляється з пилом, димом і мікроорганізмами. Вже через півгодини роботи їх концентрація знижується в п’ять разів. Але головне – відсутність необхідності змінювати фільтр з часом, його потрібно лише час від часу чистити.

Прослужить кондиціонер Тошиба зі спліт-системою DAISEIKAI не менше 15 років. З усіма умовами надання гарантії і нюансами використання пристрою можна ознайомитися в гарантійному талоні. Хоча сотні тисяч задоволених клієнтів підтвердять, що користування технікою Тошиба приносить тільки позитивні емоції і максимум комфорту. Купити дану техніку в Хмельницькму ви можете в нашому інтернет-магазині “Екоальт”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *