Кондиціонери серії DESIGN INVERTER (MSZ-EF)

Кондиціонер серії DESIGN INVERTER (MSZ-EF) був розроблений японською компанією Mitsubishi Electric. Велику увагу інженери приділили зовнішньому вигляду даного обладнання. При цьому наявність яскравих дизайнерських рішень не стала причиною для відсутності високих вимоги до ефективності даного приладу. Одним з переваг можна вважати низький рівень шуму. А завдяки роботі досвідчених дизайнерів, пристрій відмінно впишеться в будь-який інтер’єр. Покупці можуть самостійно вибрати один з представлених варіантів кольору.

Кондиціонер обладнаний двома направляючими, які здатні забезпечити комфортні режими нагрівання та охолодження. Варто зазначити, що кожна з направляючих має власний електродвигун. Щоб знизити ризик застудних захворювань при холодному режимі, повітря спрямовується поверх людини. А для забезпечення рівномірного і швидкого нагріву, повітря потужним струменем спрямовується на підлогу.

Завдяки новому режиму охолодження ECONO COOL користувачі зможуть заощадити близько 20 відсотків електричної енергії. Температура в приміщенні при такому режимі підвищиться на 1-2 градуси, а за допомогою повітряних жалюзі, буде забезпечений більш комфортний режим роботи.

Для підтримки в приміщенні здорового мікроклімату встановлено спеціальний фільтр, який містить іони срібла. Його дії спрямовані на зниження в повітрі алергенів, бактерій і  пилу. Активним компонентом фільтра виступає срібло, яке каталізується і не витрачається при експлуатації.

Японський інститут високих технологій на практиці підтвердив ефективність використання обробки повітря від бактерій. Рекомендується щорічно проводити заміну фільтруючого елемента.

Ви можете самостійно налаштовувати прилад з максимальним комфортом і зручністю. За допомогою тижневого таймера можна створити комфортний мікроклімат на довгий час з мінімальними витратами електричної енергії. Так само є можливість налаштування прилад під вимоги окремого користувача. Ви можете встановити налаштування таким чином, що прилад буде включатися за кілька хвилин до вашого приходу з роботи.

Вентилятор працює в надтихому режимі, що дозволяє його використовувати для створення комфортної температури в дитячій кімнаті або спальні. Рівень шуму не перевищує 24 дБ.

Особливості DESIGN INVERTER (MSZ-EF):

  • Використання режиму Econo Cool. Було підраховано, що підвищення температури на 2 градуси в режимі охолодження дозволяє знизити споживання електричної енергії на 20 відсотків. Жалюзі кондиціонера працюють таким чином, що людина не помічає підвищення температури і відчуває себе максимально комфортно. Повітря подається різними напрямками, а спеціальний мікропроцесор встановлює необхідні інтервали і тривалість циклів.
  • Повітряний струмінь подається у всіх режимах в оптимальному форматі.
  • Дистанційний пульт дозволяє робити налаштування до 4-х режимів протягом доби.

Якщо ви хочете придбати кондиціонер Mitsubishi DESIGN INVERTER (MSZ-EF) – просто додайте його у корзину і оформіть замовлення. Або зателефонуйте нам за контактним телефоном. Консультація безкоштовна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *