Інверторні кондиціонери

Якщо ви хочете створити в будь-якому приміщенні – будинку, офісі, квартирі – комфортний мікроклімат в будь-який час року, зверніть увагу на інверторні кондиціонери, що представляють собою пристрої з регульованим компресором за потужності.

Даний компресор, дійшовши до заданої вами температури не вимикається, а просто переключається на нижчу потужність, підтримуючи постійне значення температури в приміщенні. В цьому і проявляється їх переваги перед звичайними кондиціонерами, які досягнувши заданих параметрів відключаються, а потім знову включаються, тим самим скорочуючи свій термін експлуатації і витрачаючи більше електроенергії. Також до переваг інверторних кондиціонерів можна віднести і їх меншу гучність, так як через особливості роботи, він працює тихо і монотонно, уникаючи різких звукових стрибків, даючи власникові можливість звикнути до шуму і не помічати його.

Також до переваг можна віднести і відсутність різких перепадів температури, що безсумнівно позитивно позначається на здоров’ї людей, що знаходяться в приміщенні. І, звичайно, основною перевагою кондиціонерів подібного типу є його велика, в порівнянні з іншими, енергоощадність.

Витративши один раз кошти на його придбання, ви в подальшому заощадите на оплаті рахунків за електроенергію, і такий кондиціонер прослужить вам більш тривалий термін. Відмінним представниками інверторних кондиціонерів є моделі, що представлені в нашому інтернет-магазині, і які можна придбати за цілком доступною ціною. Дзвоніть нам – (097)-859-60-27.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *