Кондиціонери Neoclima серии GRIZZLY

Інверторний кондиціонер Neoclima серії GRIZZLY – прекрасне рішення для створення і підтримки оптимального мікроклімату в приміщенні. Класичний дизайн робить його універсальним як для офісу, так і для дому. Гладка, обтічна передня панель оснащена дисплеєм, невибаглива в догляді, легко миється.

Технічні можливості інверторних кондиціонерів GRIZZLY дозволяють підтримувати постійну температуру в приміщенні з високою точністю, створюючи ідеальні умови для праці чи відпочинку. При цьому завдяки инверторной системі, компресор не відключається по досягненню потрібного показника температури, а працює в режимі підтримки, що ефективніше і економніше. (Показники ефективності SEER6,1 (A ++), SCOP 4,0 (A))

Основні відмінності Neoclima Grizzly від звичайних систем кондиціонування полягають в можливості точно і плавно підбирати показники температури і утримувати їх постійно без коливань. Це можливо завдяки роторному компресору з регулюванням обертів з мінімальним інтервалом. Друга відмінність – аналізатори, які дозволяють кондиціонеру працювати з урахуванням найменших перепадів і не допускати коливань температури усередині приміщення. Ще одна особливість, якою внаділені кондиціонери GRIZZLY – система енергозбереження iEES, яка дозволяє скоротити витрати електроенергії на третину.

Крім зазначених, є і інші особливості кондиціонерів серії Grizzly:

  • Система здатна працювати при температурі від 15 градусів морозу;
  • Економне споживання електрики;
  • Покриття елементів гідрофильною плівкою для підвищення ефективності роботи і попередження корозії;
  • Профілактика неприємного запаху у внутрішньому блоці завдяки системі самоочищення методом заморозки, при якому гине більшість мікроорганізмів;
  • Можливість застосування функції «Турбо» і відключення підсвічування екрану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *