Кондиціонери Neoclima серии Yeti

Системи кондиціонування Yeti – це продовження вже популярної лінійки Silence New. Завдяки новим технічним рішенням, таким, як застосування фреону нового покоління R32 і інноваційних компресорів, такі системи цілком можуть виконувати функцію теплового насоса для обігріву навіть при 22 градусах морозу. Даний вид холодоагенту має унікальні характеристики, які дозволяють вивести системи підтримки мікроклімату приміщення на принципово новий рівень, знизити їх енергоспоживання, підвищити ефективність і безпеку.

Кондиціонери Neoclima серії Yeti стали наступним кроком у розвитку технологій підтримки мікроклімату приміщення саме за рахунок застосування інноваційних холодагентів. Надалі всі системи кондиціонування планується проектувати саме за таким принципом.

Енергоефективність кондиціонера Yeti відповідає найвищим категоріям. Крім цього, даною системою можна управляти за допомогою бездротового інтернету через будь-який смартфон на базі Андроїд або iOS. Доповнюється це компактними габаритами внутрішнього блоку, що полегшує монтаж і економить простір, а також робить можливим установку в маленьких приміщеннях або з малою площею придатних до монтажу стін.

Особливості кондиціонера Yeti від Neoclima

Ця система має ряд переваг, серед яких:

  • Збереження оптимального мікроклімату за допомогою системи COLD PLASMA. Вона особливим чином обробляє повітря в приміщенні;
  • Економічне споживання енергії;
  • Покриття компонентів теплообмінника гідрофільним покриттям, що дозволяє підвищити ефективність і захистити елементи обладнання від виникнення корозії;
  • Технологія 360 ° DC;
  • Дистанційне регулювання положення лопастей жалюзей;
  • Режим відключення звукових сигналів спліт-системи Yeti.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *