Кондиціонери Неокліма серії ARTVogue

Важко уявити життя сучасної людини без побутового кліматичного обладнання. Адже, якщо ви хочете створити в своєму будинку, офісі, будь-якому іншому приміщенні комфортний мікроклімат для ефективної роботи або повноцінного відпочинку вам неодмінно знадобиться установка кондиціонера. Сьогоднішній ринок кліматичного обладнання величезний, але особливу увагу рекомендуємо звернути на кондиціонери Неокліма серії ARTVogue.

Якщо можна застосувати до подібного обладнання терміни з індустрії моди, то ці пристрої – це ікони стилю, новітні дизайнерські розробки, які гармонійно поєднали в собі привабливий зовнішній вигляд і сучасний функціонал. У інверторному кондиціонері Неокліма серії ARTVogue застосовано цікаве дизайнерське рішення: його корпус має V-подібну форму і виконаний в двох, на вибір, колірних варіантах, дзеркально-срібному і дзеркально-чорному.

Також “родзинкою” даної моделі є світлодіодне підсвітка як бічних, так і безпосередньо самих V-панелей. Ця підсвітак може змінювати свій колір, в залежності від того, працює кондиціонер на охолодження або на підігрів.

Також іншою особливістю цієї лінійки кондиціонерів є можливість установки модуля WI-FI, за допомогою якого ви зможете управляти цим обладнанням з будь-якої точки планети, де працює мережа інтернет. Крім цих особливостей, всі моделі цього бренду мають високу надійність, енергоефективність, мають невисокий рівень шуму, автоматичний перемикач режимів. Кондиціонери серії ARTVogue прості в обслуговуванні і догляді, стійкі до перепадів напруги.

Найбільш популярними моделями даної серії є кондиціонери Inverter NS/NU-09AHVIwb, NS/NU-18AHVIws, NS-12AHVIws/NU-12AHVIw та інші. Ви можете не сумніватися, що зупинивши свій вибір на кліматичному обладнанні Неокліма вищезгаданої серії, ви дійсно отримаєте в своє розпорядження кондиціонер, який гармонійно поєднує в собі вишуканий зовнішній вигляд і відмінні функціональні показники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *