Кондиціонери TOSHIBA RAS-N3KV

TOSHIBA RAS-N3KVВ асортименті настінних спліт-систем Тошиба популярністю у споживачів користується лінійка RAS-N3KV. Це відносно новий кондиціонер-інвертор. Витончена гладка передня панель робить його ще більш привабливим, в порівнянні з іншими товарами цього ж ряду. Завдяки вишуканому зовнішньому вигляду, дана модель стане невід’ємною частиною будь-якого інтер’єру. Кондиціонер стане елегантною родзинкою простору, в якому він розташований. Головним плюсом цієї лінійки є не тільки чудовий дизайн, а й інноваційна інверторна технологія, що дозволяє м’яко управляти потужністю кондиціонера. До того ж N3KV на 20-30% швидше досягає необхідної температури в приміщенні. А для утримання максимального комфорту, електроенергії витрачається в кілька разів менше.

Які ж особливості TOSHIBA RAS-N3KV вирізняють його серед конкурентів?

Концепція очищення повітря

Новітній повітряний фільтр IAQ – наслідок інноваційних лабораторних розробок Toshiba в сфері оптимізації якості повітря за допомогою кондиціонерів, які використовуються в побуті.

Незаперечні плюси:

❄ Протекція від бактерій – знищення практично всіх шкідливих мікроорганізмів.

❄ Дезодорація повітря: очищення повітря від сторонніх ароматів.

❄ Захист від цвілі: усуває процеси, пов’язані з утворенням цвілі і грибка.

❄ Знешкоджує віруси, навіть такі як вірус пташиного грипу (H5N1).

Система самоочищення внутрішньої секції

Самоочищення – це найважливіша функція будь-якої побутової техніки. Дана опція не дає накопичуватися волозі на теплообміннику, розташованому в важкодоступному внутрішньому блоці. А також це перешкоджає розмноженню цвілі, захищає від скупчення нальоту. При виключенні кондиціонера вентилятор ще працює двадцять хвилин.

Комфорт під час сну

Дана модель оснащена функцією «Комфортний сон». Це означає, що кондиціонер буде сам регулювати і коригувати температурний режим в кімнаті для максимально затишних умов перебування в ній, поки ви спите.

“Мій комфорт”

Корпорацією Toshiba був проведений ряд детальних досліджень на предмет того, які саме чинники сприяють хорошому самопочуттю людини. Опція «Мій комфорт» вирівнює температурні показники і параметри повітря для формування найбільш комфортної атмосфери в кімнаті.

Система оптимального розподілу повітряного потоку

Модель N3KV дозволить вам самостійно вибрати і відрегулювати напрямок повітряного потоку, адже тепер стало набагато більше положень жалюзі. Вибравши одне з п’яти положень, ви досягнете максимально сприятливих умов особисто для себе.

Надвисока продуктивність

Кондиціонер TOSHIBA RAS-N3KV має 7 швидкостей роботи вентилятора. І навіть присутній автоматичний режим і режим максимальної потужності. Прекрасна можливість вибирати: від легкого віяння на найнижчих швидкостях до дуже сильного потоку свіжого повітря, що блискавично забезпечить приємну прохолоду.

Комбінований інвертор

Комбінований інвертор постійного струму (DC) – це ультрасучасне новаторське досягнення розробників корпорації Toshiba. Комбінує методику амплітудно-імпульсного модулювання (PAM) і широтно – імпульсного модулювання (PWM).

Для того щоб якомога швидше охолодити температуру в кімнаті, при запуску кондиціонера застосовується технологія PAM, яка дає можливість компресору функціонувати з максимальною ефективністю. При цьому обрана температура встановлюється в три рази швидше.

Коли потрібний температурний режим досягнуто – через модуль PWM система управління зберігає температуру в кімнаті з найменшими енерговитратами. Причому в цей момент кондиціонер не припиняє свою роботу, він просто зменшує швидкість охолодження/обігріву, функціонуючи на найнижчих обертах.

Купити кондиціонер в Хмельницькому за найкращими цінами ви можете в магазині «Екоальт», що розташований у ТЦ «Комфорт» по вул. Старокостянтинівське шосе, 5. Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте – 097-859-60-27.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *