Кондиціонер для дитячої кімнати

Якщо в момент підбору кондиціонера для будинку враховують економічні вигоди та витрати на придбання,то  при виборі кондиціонера для дитячої кімнати необхідно брати до уваги наявність безлічі функцій. Ці кондиціонери діляться на блокові і спліт системи. Блокові не підходять для дитячих кімнат, тому що мають великі габарити і надмірно шумні. У спліт системах такі проблеми відсутні. Вони відрізняються наявними двома блоками для вулиці і для кімнати. Всі складові, що продукують шум поміщені в блок, призначений для вулиц;, і це надає приладу комфорт в експлуатації. Зверніть увагу на кондиціонери Купер&Хантер – вони відмінно вписується розмірами в дитячу кімнату.

Підбираючи прилад враховуйте не лише енергоефективність але й наявність:

  • Функції автоматичного вкл./викл. Це забезпечує роботу приладу по необхідної періодичності. Наприклад щоб він включався за 60 хвилин до повернення дитини в кімнату або в період сну.
  • Автоматичне регулювання температура. Якщо за вікном температура знижується – значить в кімнаті вона буде збільшуватися і навпаки.
  • Нічний режим. У цьому режимі прилад працює дуже тихо, і зміна температури здійснюється поступово.

Коли ви вже вибрали прилад для дитячої кімнати, забезпечте його установку нашими фахівцями згідно з усіма вимогами.

Як уберегтися від негативних наслідків

Щоб кондиціонер не завдавав шкоди дитині, потрібно готувати її до температурного режиму. Якщо за вікном спекотно, в кімнаті температура зменшується поступово (+5 градусів). У момент установки приладу, виключіть можливість потрапляння дитини під потік повітря з приладу. Якщо місце для сну розташоване біля кондиціонера, то необхідна установка спеціального захисного елементу. Він змінює потік і рівномірно розподіляє його по периметру кімнати.

Так само вкрай важливо дотримуватися необхідної вологості – це 40-70 відсотків. Прилади лише знижують температуру, проте не забезпечують приплив свіжого повітря, тому періодично потрібно здійснювати провітрювання кімнати. Варто пам’ятати про необхідність вчасно проводити технічний огляд, замінювати та очищати фільтр. Кондиціонери забруднюються, і тільки звертаючись до кваліфікованого сервісного обслуговування в ТоВ «Екоальт» можна бути впевненим в чистоті і свіжості повітря в дитячій кімнаті.

У разі дотримання всіх вимог використання, ви і ваш малюк ніколи не дізнаєтеся, що таке шкода від кондиціонера. Придбати кондиціонер в дитячу кімнати чи отримати будь-яку безкоштовну консультацію ви можете за телефоном 097-859-60-27 або через месенджери на сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *