Основні правила установки кондиціонера

Питанню установки кондиціонера слід приділяти належну увагу. Якісне виконання цієї послуги вбереже вас від безлічі проблем і неприємностей: поломки, вихід техніки з ладу, часте засмічення фільтрів і т.д. Довірити монтаж кондиціонера можна тільки дослідної професійної бригаді, яка володіє необхідними знаннями та навичками.

Фахівці нашої компанії завжди зможуть проконсультувати вас в цьому питанні. Після детальних розрахунків, обов’язково запропонують кілька варіантів установки з докладним описом і уточненнями. З огляду на побажання клієнта по розташуванню блоку в приміщенні, ми, грунтуючись на багаторічному досвіді, даємо свої рекомендації і пропозиції. Наші бригади забезпечують швидкий, акуратний, якісний монтаж кондиціонера. Збереження вашого ремонту забезпечена. Наш підхід гарантує високоякісну установку кондиціонера по самій вигідною ціною.

Види кондиціонерів

Для регулювання температури в квартирах або житлових будинках використовують побутові кондиціонери. Вони відрізняються стриманим стильним дизайном, доступністю і невеликими розмірами.

У приміщеннях з великою кількістю людей (офіси, актові зали, театри і т.д.) найчастіше використовують комерційні види кондиціонування.

Промислові кондиціонери служать для підтримки комфортних температурних умов в великих виробничих будівель. Мають цілу систему великої кількості каналів, і відрізняються високою надійністю.

правила установки кондиціонера

Стандартна установка кондиціонерів

У стандартний пакет установки кондиціонера зазвичай входить вартість монтажу та базових комплектуючих елементів:

  • Монтаж зовнішнього і внутрішнього блоків. Внутрішня частина кондиціонера встановлюється у вікна або на стіні, що прилягає до нього. Важливо, що висота установки блоку не повинна перевищувати 3 метри. Зовнішній блок в базовій установці розташовують під вікном, без будівельних лісів і, не вдаючись до послуг промислових альпіністів.
  • Монтаж міжблочних комунікацій. У стандартну установку закладена довжина цих комунікацій. Вона не повинна перевищувати 3 метри.
  • Установка силового кабелю. Максимальна його довжина – 3 метри.
  • Пластикові короби. Всередині приміщення від внутрішнього блоку кондиціонера до отвору в стіні, всі комунікації ховають під пластиковий короб. Він виконує не тільки декоративні, але  захисні функції. У вартість включена довжина короба до 1 метра.
  • Буріння отворів. У цегляній стіні можна до 80 см, в залізобетонній або монолітної конструкції – до 40см.
  • Установка зовнішнього блоку на кронштейни.
  • Тестування дренажної системи.
  • Запуск кондиціонера і перевірка температурних режимів.
  • Рекомендації по правильному використанню кліматичного обладнання.

В інших випадках, не передбачених цим списком, установка вважається нестандартною. Її вартість і час виконання завжди прораховується індивідуально.

Як спростити купівлю і установку кондиціонера?

Сьогодні можна замовити кондиціонер і його установку не виходячи з дому. Найпопулярніші і затребувані моделі (Toshiba, Gree, Leberg. Neoclima, Cooper&Hunter) можна вибрати, порівняти і придбати, перебуваючи вдома. Наші фахівці детально проінформують вас про встановлення, монтаж і вартості на цю послугу. Достатньо зателефонувати на один з номерів або написати на пошту, інформація про яких вказана на сайті.

Головне пам’ятати, що основні проблеми при експлуатації кондиціонера виникають через неякісну установки. Тому це потрібно довіряти тільки професіоналам.

правила установки кондиціонера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *