Переносні кондиціонери

Як відомо, сучасний ринок кондиціонерів широкий і різноманітний. І, найчастіше вибрати відповідну саме у вашому випадку модель вельми складно. Однак, якщо ви не бажаєте чекати на монтаж обладнання бригадою монтажників, арендуєте квартиру і не можете порушувати її цілісність, хочете в своєму дачному будиночку встановити комфортний мікроклімат, тоді зверніть свою увагу на переносні кондиціонери, що є у продажу в “Екоальт”.

Їх головною відмінною рисою є легкість переміщення по будинку, квартирі, офісу, а головною перевагою – повна відсутність витрат на монтаж і установку, адже ними можна починати користуватися відразу після придбання.

Звичайно, вони мають меншу потужність, ніж спліт-системи, і розраховувати на моментальне охолодження приміщення в сорокаградусну спеку не варто, однак, зі створенням комфортної температури в типових кімнатах вони цілком впораються. Тим більше, що переміщуючи кондиціонер з однієї кімнати в іншу, можна охолодити або нагріти все приміщення.

Також переносні кондиціонери можуть виконувати функції з опалення та вентиляції, усунення надмірної вологості – в них є регулятори температури і швидкості роботи вентилятора.

Відмінним варіантом для створення комфортного мікроклімату в приміщенні можуть служити інверторні кондиціонери, що представляють собою мобільні пристрої, які працюють як на обігрів, так і на охолодження, і здатні охолодити-нагріти кімнату розміром до 35 квадратних метрів.

Таким чином, при виборі відповідного саме у вашому випадку, кліматичного обладнання, керуйтеся порадами професіоналів. Або телефонуйте – (097)-859-60-27.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *