Переваги китайських кондиціонерів Gree

Понад 100 млн. користувачів технікою по всьому світу

Gree – світовий лідер у виробництві сучасних, надійних і функціональних кліматичних систем, які в асортименті продаються більш ніж в 100 країнах світу.

Стандарт ISO 9001

З 2004 року з метою впровадження результативної системи екологічної відповідності та виробничої безпеки продукція Gree сертифікується за стандартами ISO 14001 та OHSAS 18001.

Статистика відмов у роботі – 0,2%

Такий низький показник обумовлений високими стандартами якості готової продукції і тотальним контролем на всіх етапах виробництва.

Понад 200 тис. користувачів з України

Кліматичному устаткуванню Gree довіряють створення комфортних умов в приватних квартирах, котеджах, домоволодіннях і громадських приміщеннях. Уже понад 19 років кондиціонери компанії Gree використовується в приміщеннях найбільших національних компаній, офісах, банках, ресторанах, кафе, торговельних центрах, аеропортах, готелях, дипломатичних установах.

Широка дилерська мережа в Україні

Висока культура виробництва, якість збірки і інноваційні технології є гарантією безвідмовної роботи будь-якого кондиціонера марки Gree. Сервісним обслуговуванням і гарантійним ремонтом займаються тільки авторизовані сервісні центри і офіційні дилери компанії.

20 років на ринку України

З 2000 року понад 200 тис. споживачів по всій країні гідно оцінили високу якість і надійність кліматичної техніки корейського бренду Gree, переконавшись, що ефективні енергозберігаючі технології чудово справляються із справою створення комфортного кліматичного середовища в будинку і офісі.

Купити кондиціонери Грі в Хмельницькому ви можете в нашому інтернет-магазині.

Кондиціонери Грі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *