Промислові кондиціонери

Промислові кондиціонери – це потужні агрегати для створення комфортного мікроклімату в великих приміщеннях. Застосовуються на складах, у виробничих цехах, торгових центрах, супермаркетах. Мають великий розмір, тому розміщуються в спеціальних підсобних приміщеннях. Промислові кондиціонери здатні забезпечити необхідну температуру в приміщенні і витримують високі робочі навантаження.

Види промислових кондиціонерів

Виділяють кілька видів техніки в залежності від конструктивних особливостей і принципу роботи.

Прецизійні кондиціонери. Шафові кондиціонери для підтримки чітких параметрів температури і вологості. Такий вид техніки незамінний для приміщень, де вкрай важливі характеристики повітря. Це бібліотеки, сховища, склади хімічної і фармацевтичної продукції, станції зв’язку, серверні. Збираються індивідуально, залежно від типу експлуатованого приміщення.

VRF системи. Це мультизональна система, в якій є один зовнішній блок, розміщений в підвальному приміщенні або на даху, і кілька внутрішніх. Вони з’єднані між собою системою повітропроводів. Внутрішні блоки можуть бути різних типів і потужностей – канальні, настінні, підлогові, стельові, колонні, касетні. Завдяки такій схемі кожне внутрішнє приміщення може формувати індивідуальний мікроклімат. У випадках, коли необхідна велика потужність обладнання, один зовнішній блок може бути зібраний з 4-х менших з централізованим управлінням. Регулювання параметрів проводиться в центральній системі управління або ж пультами для кожного внутрішнього блоку. Таким чином, мультизональні VRF-системи дозволяють управляти мікрокліматом в підвалі, холі, конференц-залі, вбиральні, на парковці і т.д. використовуючи єдину інтелектуальну систему.

Чіллери і фанкойли. Потужні установки, які підтримують кліматичні показники в промислових складах і на виробничих цехах з машинної роботою. Встановлюються на даху, в підвалі або на технічному поверсі. Збираються разом з конденсаторним блоком. Чіллер складається з випарника, конденсатора і компресора, які між собою з’єднані. Система заповнюється холодоагентом. Фреон переносить тепло від випарника, який омивається водою в конденсатор, який відводить тепло. Чіллери і фанкойли з’єднані між собою системою труб, по яких протікає вода. Вона і виступає теплоносієм в системі. Після того як чіллер охолодив теплоносій, він надходить в фанкойли, які і формують клімат в приміщенні.

Компресорно-конденсаторні установки. Виконують аналогічну чіллеру роботу. Але встановлюються в тому випадку, якщо немає можливості змонтувати чіллер на даху (не передбачено технічно, легке перекриття). Є бюджетним варіантом, тому часто встановлюються в магазинах, ресторанах, невеликих складах.

Чому вигідно купувати промислові кондиціонери в «Екоальт»

  • Великий досвід установки промислових кондиціонерів.
  • Висока якість монтажних робіт, досвідчена бригада фахівців.
  • Доставка техніки на об’єкт замовника.
  • Безкоштовна консультація, оплата будь-яким зручним способом.
  • Обслуговування техніки після установки.
  • У продажу сертифікована продукція відомих брендів.

Якщо вам необхідно створити оптимальний мікроклімат в виробничо-промислових об’єктах, звертайтеся за вказаними на сайті телефонами. Наш досвід – це гарантія якісної установки обладнання. Промислові кондиціонери – вигідна інвечтиція в роботу вашого підприємства. Не зволікайте, дзвоніть нам прямо зараз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *