Революційні інверторні системи U-Crown від Gree

Для того щоб ваш кондиціонер став стильним елементом і відмінно вписався в декор приміщення, виробник Gree подбав про його зовнішній вигляд. Передня панель створена матовою, корпус виготовлений з дюралюмінію і має дуже тонкі розміри. Доповнюють цей стиль хромовані вставки. Внутрішній блок має товщину всього 17 см, що не заважає пристрою ефективно працювати в різних температурних діапазонах.

Обігрів приміщення

Компресор має утеплений комплект, що дозволяє йому працювати навіть в умовах низьких температур до -30 градусів. Під час опалювального сезону можна застосовувати дану спліт-систему в якості пристрою для подачі теплого повітря, завдяки наявності теплового насоса.

Висока продуктивність тепла

На відміну від звичайних інверторних моделей, Gree U-Crown обладнання дозволяє забезпечити вас теплопродуктивністю в 2 рази вищу. Максимально високий клас енергозбереження забезпечений наявністю в системі двоступеневого інверторного компресора. Якщо порівнювати U-Crown з аналогічними приладами, то при температурі на вулиці -20 градусів, рівень теплового виробництва буде вдвічі більше, ніж у пристрої, обладнаного одноступеневим інверторним компресором.

Дизайн Gree U-Crown

Вище вже було розказано про рішення дизайнерів, які зуміли створити кондиціонер таким чином, що він доповнить будь-який інтер’єр будинку. Зазори мають дуже невеликий розмір (всього 0,3 міліметра). Всі деталі на лицьовій панелі зістиковані максимально точно.

Фільтрація в три ступені

У приладі встановлено фільтруючі елементи, які дозволяють досягти практично 100-відсоткового очищення повітря від пилу і неприємних запахів. Іонні фільтри поєднуються з фотокалітичними і електричними, що значно підвищує їх ефективність. Функція самоочищення дозволяє видалити з теплообмінників всю вологу, що запобігає появі грибка або цвілі.

Рівень шуму

Спліт-система Gree U-Crown обладнана інверторной технологією. Так само варто відзначити унікальну конструкцію внутрішнього блоку, що дозволяє знизити рівень шуму до мінімального значення. В результаті шум від його роботи буде приблизно таким же, як і шелест листя за вікном. Модель можна встановлювати в спальних приміщеннях. Власник може підібрати будь-яку швидкість вентилятора (всього їх 7) або вибрати найбільш зручний режим сну (їх є 4).

Зона комфорту

Спеціальна функція I Feel дозволяє приладу організовувати окремі зони комфорту. У місці, де розташований пульт, кондиціонер забезпечить задану в налаштуваннях температуру.

Автоматичні жалюзі

У вертикальній площині повітря направляється під кутом до 180 градусів, в горизонтальній – до 130. Такі параметри значно виділяють прилад серед конкурентів. Повітря при такій роботі буде максимально ефективно розподілятися по всій площі приміщення.

Вибір моделей лінійки Gree U-Crown

Виробник пропонує відразу кілька рішень для покупців. Продуктивність систем становить від 2,6 до 5,3 кВт. Так само, є можливість підбору потрібного вам рівня нагрівання і охолодження. Купити кондиціонери Gree U-Crown в Хмельницькому ви можете на нашому сайті. Обирайте техніку самостійно або телефонуйте за номером 097-859-60-57.

Грі Ю-Кроун

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *