Чистка кондиціонерів

Сьогоднішні багато хто вже встиг оцінити переваги наявності в будинку, в квартирі, на роботі кліматичного обладнання, а саме, кондиціонерів. Адже з їх допомогою в будь-якому приміщенні не складає особливих труднощів створити комфортний мікроклімат, такий необхідний для повноцінного відпочинку і ефективної роботи.

Однак, часто виникає питання, як грамотно експлуатувати дане обладнання, збільшити термін його роботи, чи можна здійснити чистку кондиціонера власними силами і т.д. Чистка кондиціонера в Хмельницькому безсумнівно необхідна, адже при проходженні повітря через дане устаткування, на його деталях осідають різні бактерії, мікроорганізми і з плином часу може зібратися таке їх кількість, що прилад буде не очищати повітря в приміщенні, а забруднювати його.

Також накопичення пилу всередині кондиціонера здатне викликати його перегрів, що призведе до швидкого зносу і поломки. Звичайно, можна почистити даний пристрій і самостійно, відключивши його від мережі, відкривши кришку внутрішнього блоку, діставши фільтр, почистивши пилососом і промивши водою. Далі необхідно витерти пил усередині блоку, потім встановити назад просушені фільтри. Частота проведення таких процедур безпосередньо залежить від рівня забруднення повітря в приміщенні, де використовується обладнання, його модифікації і т.д. В середньому, краще всього чистити кондиціонер раз на місяць.

А для повноцінної чистки кондиціонера слід звернутися до фахівців. Спеціалісти компанії “Екоальт” у Хмельницькому, проведуть не тільки професійне чищення, але і виконають діагностику та тестування робочих характеристик із застосуванням сучасного обладнання.

По допомогу фахівців необхідно звертатися хоча б раз на рік. Ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що виконуючи ці нехитрі рекомендації, зможете в значній мірі збільшити термін експлуатації свого кліматичного обладнання, створивши, таким чином, комфортний, приємний мікроклімат в своєму будинку, квартирі або на робочому місці. Замовити послугу чистки кондиціонера в Хмельницькому ви можете, зателефонувавши за телефоном 097-859-60-27.