Монтаж кондиціонера

Навряд чи можна уявити життя сучасної людини без різного роду кліматичного обладнання. Адже саме воно дозволяє нам створювати ідеальний мікроклімат в будинку, офісі, виробничих приміщеннях для плідної роботи і повноцінного відпочинку.

Ринок сучасних кондиціонерів широкий і багатий, тому самостійно вельми проблематично вибрати оптимальний варіант, який підходить саме в вашому конкретному випадку. Тому, краще всього довіритися професіоналам, які допоможуть не тільки придбати необхідне обладнання, але і здійснити монтаж кондиціонера в Хмельницькому.

Установка кондиціонера в Хмельницькому

Найкращим моментом для його установки вважається ремонт в квартирі. Коли в приміщенні проводяться ремонтні роботи можна заховати всікомунікації, щоб в кімнаті зберігся презентабельний вигляд. Установка кондиціонера – досить складний процес, який вимагає спеціальних навичок і належного досвіду фахівців. Якщо звернутися до статистики, то можна побачити, що більшість поломок пов’язано з його неправильною установкою. Друга за популярністю причина поломки кондиціонера – це неправильна експлуатація. Все це говорить про те, що купивши дорогу техніку, найкращим рішенням буде довірити її установку кваліфікованим фахівцям, які мають чималий досвід роботи. Установка кондиціонера вимагає певної підготовки. По-перше, необхідно правильно вибрати місце установки, по-друге, визначитися з необхідністю укладання комунікацій, і, нарешті, прибрати від місця монтажу всі дорогі речі, накрити м’які меблі і т.д.

Сам процес установки включає в себе безпосередньо свердління отворів під зовнішній блок, монтаж і прокладання траси, підключення дренажу, шнура живлення і трубок під холодоагент, установку зовнішнього і внутрішнього блоків, перевірка тиску в системі, зливів і, нарешті, запуск кондиціонера. Відзначимо, що ви можете замовити в “ЕкоАльт” послугу алмазного свердління у Хмельницкькому.

Розглянемо детальныше процесс установки.

В першу чергу потрібно визначитися з місцем, де буде встановлений кондиціонер, тут враховуються Ваші побажання і можливості приміщення. Внутрішній блок зазвичай розміщують таким чином, щоб його розташування було практично не помітним. Якщо самостійно визначитися з місцем установки не виходить, зверніться за порадою до спеціалістів, які підберуть ідеальний варіант. Внутрішній блок зазвичай встановлюють праворуч або ліворуч від віконного отвору. За правилами безпеки, якщо відстань від стелі до віконної рами більше 0,3 метрів, можлива установка блоку безпосередньо над вікном. Такий варіант установки має ряд переваг, серед яких можливість зменшити довжину труб для монтажу, тим самим зменшивши витрати на матеріали. Для того щоб встановити зовнішній блок необхідна спеціальна техніка чи професійний альпініст. Блок вішають зовні поруч з вікном або балконом. Після того, як проведена установка зовнішнього і внутрішнього блоку можна виконати штроблення стіни. Глибина штроби становить 4 сантиметри, а ширина – 5 см. Траса укладається в отриману штробу. Далі електрик проведе кабель в залежності від способу підключення кондиціонера. Після того як монтаж завершений необхідно вакуумувати систему за допомогою спеціального насоса. Перед запуском кондиціонер заповнюють фреоном.

Як бачите, процес установки досить складний і вимагає не тільки професійних навичок, а й спеціального устаткування. Тому, вибір і монтаж кондиціонерів або іншого кліматичного обладнання слід довіряти тільки фахівцям, адже від цього багато в чому залежить не тільки комфортний мікроклімат в приміщенні, але і термін служби кондиціонера.

Наші фахівці готові встановити кондиціонер в будь-якій будівлі.

Ми пропонуємо:

  • Гарантію на монтаж і установку кондиціонерів;
  • Підготовку приміщення до установки;
  • Для робіт ми використовуємо обладнання та матеріали високої якості;
  • Всі роботи будуть виконані точно в призначений термін;
  • Роботи проводять максимально акуратно.

При дотриманні всіх технологічних процесів, грамотній установці і експлуатації таке обладнання прослужить вам протягом десятків років. Отримати безкоштовну консультацію та замовити установку кондиціонера в Хмельницькому ви можете за контактним телефоном +38-097-859-60-27.