Монтаж кондиціонера

Навряд чи можна уявити життя сучасної людини без різного роду кліматичного обладнання. Адже саме воно дозволяє нам створювати ідеальний мікроклімат в будинку, офісі, виробничих приміщеннях для плідної роботи і повноцінного відпочинку. Монтаж кондиціонера

Ринок сучасних кондиціонерів широкий і багатий, тому самостійно вельми проблематично вибрати оптимальний варіант, який підходить саме в вашому конкретному випадку. Тому, краще всього довіритися професіоналам, які допоможуть не тільки придбати необхідне обладнання, але і здійснити монтаж кондиціонера в Хмельницькому.

Установка кондиціонера в Хмельницькому

Найкращим моментом для його монтажу вважається ремонт. Коли в приміщенні проводяться ремонтні роботи можна заховати всікомунікації, щоб в кімнаті зберігся презентабельний вигляд. Монтаж кондиціонера – досить складний процес, який вимагає спеціальних навичок і належного досвіду фахівців. Якщо звернутися до статистики, то можна побачити, що більшість поломок пов’язано з його неправильною установкою. Друга за популярністю причина поломки кондиціонера – це неправильна експлуатація. Все це говорить про те, що купивши дорогу техніку, найкращим рішенням буде довірити її монтаж кваліфікованим фахівцям, які мають чималий досвід роботи. Монтаж кондиціонера вимагає певної підготовки. По-перше, необхідно правильно вибрати місце установки, по-друге, визначитися з необхідністю укладання комунікацій, і, нарешті, прибрати від місця монтажу всі дорогі речі, накрити м’які меблі і т.д.

Сам процес установки включає в себе безпосередньо свердління отворів під зовнішній блок, монтаж і прокладання траси, підключення дренажу, шнура живлення і трубок під холодоагент, установку зовнішнього і внутрішнього блоків, перевірка тиску в системі, зливів і, нарешті, запуск кондиціонера. Відзначимо, що ви можете замовити в “ЕкоАльт” послугу алмазного свердління у Хмельницкькому.

Розглянемо детальныше процесс Монтаж кондиціонера:

В першу чергу потрібно визначитися з місцем, де буде встановлений кондиціонер, тут враховуються Ваші побажання і можливості приміщення. Внутрішній блок зазвичай розміщують таким чином, щоб його розташування було практично не помітним. Якщо самостійно визначитися з місцем установки не виходить, зверніться за порадою до спеціалістів, які підберуть ідеальний варіант. Внутрішній блок зазвичай встановлюють праворуч або ліворуч від віконного отвору.  Для того щоб встановити зовнішній блок необхідна спеціальна техніка чи професійний альпініст. Блок вішають зовні поруч з вікном або балконом.

Дуже часто при виконанні закладки магістралей штробляться стіни, глибина штроби становить 4 сантиметри, а ширина – 5 см. Траса укладається в отриману штробу. Далі електрик проведе кабель в залежності від способу підключення кондиціонера. Після того як монтаж завершений необхідно вакуумувати систему за допомогою спеціального насоса. Перед запуском кондиціонер заповнюють фреоном.

Як бачите, процес установки досить складний і вимагає не тільки професійних навичок, а й спеціального устаткування. Тому, вибір і Монтаж кондиціонера або іншого кліматичного обладнання слід довіряти тільки фахівцям, адже від цього багато в чому залежить не тільки комфортний мікроклімат в приміщенні, але і термін служби кондиціонера.

Наші фахівці готові встановити кондиціонер в будь-якій будівлі!

Ми пропонуємо:

  • Гарантію на монтаж і установку кондиціонерів;
  • Підготовку приміщення до установки;
  • Для робіт ми використовуємо обладнання та матеріали високої якості;
  • Всі роботи будуть виконані точно в призначений термін;
  • Роботи проводять максимально акуратно.

 

Монтаж побутових кондиціонерів може бути двох видів:

Стандартний монтаж – виконується у тому випадку, коли ремонт уже винонаний, або не впливає на виконання ремонту, включає в себе фреонову магістраль 3м, якщо потрібно більше то фреонова магістраль рахується і доплачується окремо додатково.

Монтаж в два етапи – виконується почергово, перший етап це монтаж фреонових магістралей. Ці роботи включають в себе прокладання міднгих труб (при потребі в штробу), прокладання дренажу. Другий етап наступає при завершені ремонту! Майстри, за попередньою домовленістю встановлюють та запускають кондиціонер (монтаж кронштейнів зовнішнього та внутрішнього блоків, монтаж зовнішніх та внутрішніх блоків, розвальцювання труб, з’єднання труб в єдину систему, вакуумування системи, запуск фреону та запуск кондиціонера. Як перший етап так і другий вимагає неаби якого досвіду та акуратності у виконанні робіт, адже від цього залежить довготривалість служби вашого обладнання!

ціни на монтаж кондиціонерів

При дотриманні всіх технологічних процесів, грамотній установці і експлуатації таке обладнання прослужить вам протягом десятків років. Отримати безкоштовну консультацію та замовити установку кондиціонера в Хмельницькому ви можете за контактним телефоном +38-097-859-60-27.