Підбір кондиціонера

Як правильно вибрати кондиціонер? Головне, щоб обраний вами агрегат за своєю потужністю відповідав розмірам приміщення, де він буде встановлений.

Підбір кондиціонера по площі

Потрібно розуміти, що кондиціонери створені перш за все для охолодження повітря в приміщенні. Уже другорядним завданням є обігрів. Тому саме на показники охолодження звертають увагу при виборі кондиціонера. Фахівцями виведена середня формула, що відображає співвідношення потужності охолодження до параметрів кімнати. Виходячи з формули, виходить, що на охолодження 25-30 м3 приміщення, буде витрачено 1 кВт. Як це буде виглядати на практиці? Якщо припустити, що висота стель буде середньостатистичною, то кондиціонер з потужністю 1 кВт відмінно впорається з кондиціонуванням приміщення площею 10 м2.

Маркування кондиціонерів

  • Кондиціонери з потужністю 2 кВт, встановлюються в кімнатах, площею не більше 20 м2. В даному випадку техніка має маркування – 7.
  • Якщо у вас приміщення площею до 26 м2, то тут не обійтися без кондиціонера, потужністю 2.5 кВт. Його маркування – 9.
  • Потужність кондиціонера – 3.5 кВт означає, що він підходить для кондиціонування кімнати, площею до 35 м2. Маркування обладнання буде – 12.

Специфіка приміщень: поради щодо вибору кондиціонера

Рекомендовано купувати кліматичне обладнання трохи більшої потужності, ніж того вимагає площа приміщення, щоб компенсувати теплові потоки, що надходять ззовні. Допомогу у виборі кондиціонера ви можете отримати в нашому центрі у кваліфікованих фахівців, враховуючи всі особливості квартири, офісу, заміського будинку. За даними статистики, близько 80% всіх випадків некоректної роботи пристрою викликані неадекватним вибором обладнання і неякісним монтажем.