Ремонт кондиціонерів

Ремонт кондиціонера, все що потрібно знати

Щоб уникнути проблем, при виникненні несправності потрібно звернутися до спеціалістів у сервісний центр. Щоб фахівці зорієнтувалися в ситуації, вкажіть характер несправності (не включається, не охолоджує, “протікає” внутрішній блок), назвати марку і модель пристрою. Ремонт кондиціонерів

Для визначення причин поломки і загального стану устаткування, до вас приїжджає майстер. Діагностика триває до півгодини. Вам називають ціну ремонту. Якщо ціна ремонту не влаштовує, або клієнт відмовляється взагалі ремонтувати кондиціонер, оплачується тільки виїзд майстра.

У тому випадку, коли усунути несправність можна на місці, майстер все виконує відразу. Завдяки тому, що ви описали всі проблеми в зверненні в сервіс, фахівець візьме з собою найбільш підходящі інструменти та прилади. Залежно від складності поломки, Ремонт кондиціонерів займає від години до декількох днів. Якщо ж поломка надзвичайно серйозна, можна вирішити проблему двома способами: майстер приїжджає повторно або техніка транспортується в сервіс. Там вам вже скажуть кінцеву вартість ремонту (з урахуванням заміни деталей), терміни і умови проведення ремонтних робіт.

Корисні поради Ремонт кондиціонерів

Якщо кондиціонер вийшов з ладу, рекомендуємо вам знайти документи на нього, де буде вказана модель техніки або подивитися ці параметри на корпусі. Можливо буде потреба з’ясувати, як забезпечити доступ до зовнішньої частини кондиціонера без застосування спеціальної техніки.

Виконуючи періодичну профілактику для кондиціонера, роблячи обслуговування, чистку, заправку фреоном, ви забезпечите довговічну роботу вашого обладнання!