Як правильно вибрати кондиціонер?

Як правильно вибрати кондиціонер? Головне, щоб обраний вами агрегат за своєю потужністю відповідав розмірам приміщення, де він буде встановлений.

Як правильно вибрати кондиціонер по площі?

Потрібно розуміти, що кондиціонери створені перш за все для охолодження повітря в приміщенні. Уже другорядним завданням є обігрів. Тому саме на показники охолодження звертають увагу при виборі кондиціонера. Фахівцями виведена середня формула, що відображає співвідношення потужності охолодження до параметрів кімнати. Виходячи з формули, виходить, що на охолодження 25-30 м3 приміщення, буде витрачено 1 кВт. Як це буде виглядати на практиці? Якщо припустити, що висота стель буде середньостатистичною, то кондиціонер з потужністю 1 кВт відмінно впорається з кондиціонуванням приміщення площею 10 м2.

Маркування кондиціонерів

  • Кондиціонери з потужністю 2 кВт, встановлюються в кімнатах, площею не більше 20 м2. В даному випадку техніка має маркування – 7.
  • Якщо у вас приміщення площею до 26 м2, то тут не обійтися без кондиціонера, потужністю 2.5 кВт. Його маркування – 9.
  • Потужність кондиціонера – 3.5 кВт означає, що він підходить для кондиціонування кімнати, площею до 35 м2. Маркування обладнання буде – 12.
  • Кондиціонер потужністю 5 кВт – може обслужити площу в 50м2 – маркування обладнання 18
  • Для площі в 70 м2 потрібно використовувати техніку потужністю в 7кВт – маркування 24

Специфіка приміщень: поради щодо вибору кондиціонера

Рекомендовано купувати кліматичне обладнання трохи більшої потужності, ніж того вимагає площа приміщення, щоб компенсувати теплові потоки, що надходять ззовні. Допомогу у виборі кондиціонера ви можете отримати в нашому центрі у кваліфікованих фахівців, враховуючи всі особливості квартири, офісу, заміського будинку. За даними статистики, близько 80% всіх випадків некоректної роботи пристрою викликані неадекватним вибором обладнання і неякісним монтажем. Тому рекомендуємо звертатись до на нас за професфйнолю консультацією! Ми допоможемо вам підібрати техніку, та якісно її встановимо!  

 

ТОВ “ЕкоАльт” – якість кожному!