Що обрати: дешевий чи брендовий кондиціонер?


Щоб забезпечити правильну експлуатацію кондиціонера необхідно постійно контролювати його працездатність. Вирішення цього завдання дозволить на тривалий час забезпечити надійну роботу приладу.

Більшість жителів нашої країни намагаються купувати товари за низькою ціною під час проведення акцій або розпродажів. Так само нерідкі випадки, коли купується вживана техніка. Інші віддають перевагу недорогим маркам, більшість з яких виготовляється на території Китаю. Але такий підхід не є правильним, оскільки саме від бренду і виробника буде залежати якість виробу. Відповідно такий пристрій прослужить набагато довше і забезпечить високу надійність роботи. Під час його експлуатації ви зможете уникнути постійних поломок і витрат на ремонт.

До прикладу, можна порахувати, у скільки обійдеться покупка недорогого кондиціонера, якщо додати до неї оплату за кілька ремонтних робіт. В результаті ціна не буде відрізнятися від приладу хорошої марки, а іноді і перевищить її. Так само варто враховувати, що якісні бренди дуже рідко виходять з ладу в невідповідний момент, наприклад в спекотний літній день. Віддавши перевагу надійному бренду, ви можете бути впевненими в тому, що термін його служби буде не менше 10-15 років. Якщо буде виявлено заводський брак, то компанія “Екоальт” надасть послуги з безкоштовної заміни обладнання або його ремонту в професійному сервісі. Термін служби кондиціонерів дешевих марок можуть становити як 10 років, так і декілька місяців. В даному випадку вгадати практично неможливо. Та й знайти сервіс, який буде обслуговувати даний прилад не так-то просто, у деяких просто відсутні запасні деталі.

Сподіваємося, дані поради дозволять підібрати вам модель, яка буде враховувати ваші потреби і оптимально працювати тривалий час. Для установки кондиціонера варто звернутися до професіоналів високого класу. Щоб забезпечити надійну експлуатацію приладу протягом декількох років, необхідно чітко дотримуватися інструкцію з експлуатації. Дотримуйтесь даних рекомендацій при обслуговуванні приладу:

  • При мінусовій температурі не можна включати прилади, які не мають всесезонних блоків.
  • Профілактичні роботи варто проводити щорічно на початку весни. Фахівці повинні оглядати прилад і в разі виявлення поломок або несправностей, усувати їх на місці.
  • Якщо ваш прилад перестав нормально функціонувати або ви помітили, що його робота нестабільна, слід негайно викликати сервісну службу.

З питань придбання, чистки та ремонту кондиціонерів у Хмельницькому ви можете звертатись за телефоном 097-859-60-27.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *