Відповідаємо на питання про кондиціонери

Питання про кондиціонери

★ Як швидко кондиціонер охолодить або нагріє приміщення?

✅ Для правильно підібраною моделі кондиціонера досить 10-15 хвилин, щоб в приміщенні була створена комфортна температура. Дуже важливу роль відіграє можливість  роботи приладу в момент пікових навантажень. Якщо ви включите кондиціонер в приміщенні, нагрітому сонцем, то тут вкрай важливо наскільки швидко він зможе вийти на потрібний рівень роботи.

★ Як часто проводити обслуговування кондиціонера і чистити фільтри?

✅ Необхідно проводити очищення внутрішнього блоку приладу один раз в 3 місяці. Це дає можливість зберегти його ефективність і продовжить термін служби. Так само рекомендується проводити очищення і внутрішнього блоку. Завдяки зручній конструкції багатьох кондиціонерів можна проводити очищення вентилятора без залучення фахівця. Але ми рекомендуємо звертатися до спеціалістів. Викликати майстра ви можете у нашій компанії.

★ Які кондиціонери можуть гріти повітря взимку?

✅ Більшість моделей кондиціонерів здатні обігріти приміщення, тільки якщо температура довкола не менше -5 градусів. У разі, коли температура нижче встановленої норми, включення приладу може привести до його виходу з ладу. На відміну від класичних електронагрівачів у кондиціонера більш висока енергоефективність. Споживаючи електричну енергію в 1 кВт прилад здатний видати до 5 кВт тепла. Кондиціонер не спалює електроенергію безпосередньо, а застосовує її для перекачування тепла зовні приміщення (якщо воно там є).

★ Чи можна встановлювати кондиціонер на заскленому балконі?

✅ Блок, який встановлюється зовні, виділяє досить багато тепла. Це відбувається через те, що всередині приладу знаходиться вентилятор великої потужності, який охолоджує випарник. У відповідності з цими умовами, установка блоку зовні обов’язково повинна бути проведена на відкритому просторі. Установка на заскленому балконі можлива тільки в дуже рідкісних випадках. Балкон повинен мати 2 і більше вікон з можливістю відкривання. Одне з них має бути розташоване в місці встановлення вентилятора

Варто розуміти, що в жарку пору на балконі буде виникати так званий ефект парника. Якщо сюди додати тепло, яке виходить від блоку, то про комфорт на балконі варто забути. Так само дані умови не є сприятливими для самого приладу. Така робота кондиціонеру може призвести до проблем із здоров’ям.

★ Що означає «спліт-система»?

✅ У перекладі з англійської це означає «розділена система». Сам прилад складається з двох блоків, один з яких розташований всередині кімнати, а другий зовні на вулиці.

★ Які переваги інвертора?

✅ Завдяки встановленому інвертору, компресор зможе змінювати частоту обертання плавно. Так само знижується потужність, яку споживає прилад. За допомогою інвертора рівень споживаної енергії знижується майже на 30 відсотків в рік. Так само відсутність пускових струмів дозволяє використовувати прилад в приміщеннях, де електрична проводка досить слабка або стара. Пусковий струм у приладі, який не використовує інвертор, перевищує номінальний майже в 3 рази. Обігрів або охолодження повітря в кімнаті у такого приладу відбувається набагато швидше.

Все це стає можливим завдяки роботі приладу в форсованому режимі, коли оберти будуть перевищувати номінальні. Робота в режимі інвертора ніяк не впливає на знос приладу і не зменшує термін експлуатації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *