Види кондиціонерів

Правильний вибір кондиціонера дозволить придбати якісний товар, який впорається з поставленим завданням. В першу чергу варто визначитися з основними видами даної техніки. Кондиціонери по призначенні поділяють на побутові, промислові і напівпромислові. Нижче буде детально описано кожен з видів.

Побутові кондиціонери встановлюють в квартирах для окремої кімнати. Так само він може бути змонтований для будинку або офісу, площа якого не перевищує 100 квадратних метрів. Потужність даної техніки починається від 1,5 і доходить до 8 кВт. Основна функція такого кондиціонера – це охолодження приміщення. Хоча сучасні моделі можуть бути обладнані додатковими функціями по очищенню повітря або його іонізації. Виробники виготовляють різні по дизайну кондиціонери для установки в квартирах. Так само вони мають невеликий рівень шуму.

Напівпромислові кондиціонери встановлюють в приміщеннях, площа яких починається від 50 квадратних метрів. Максимальний розмір площі не повинен перевищувати 300 квадратів. Їх установка може бути виконана не тільки в побутових приміщеннях, а й невеликих за площею цехах, виробничих приміщеннях, магазинах і т.п. На відміну від побутового, потужність починається від 5 кВт і не перевищує 30. Вони виділяються кращою продуктивністю і надійністю. Ціна на таке напівпромислове обладнання вище, ніж на звичайний побутовий прилад.

Потужність промислового кондиціонера може доходити до 5 МВт – найбільша серед видів даного обладнання. Вони здатні обігрівати або охолоджувати приміщення, площа якого становить більше 300 квадратних метрів. Установка таких кондиціонерів проводиться у великих торгових центрах, спортивних комплексах, виробничих приміщеннях. Вартість обладнання найбільша на ринку. При цьому вони мають найбільший термін експлуатації, який може становити до 30 років. Такі кондиціонери справляються з постійною роботою цілий рік. Всі промислові кондиціонери поділяють на різні види в залежності від місця їх установки і призначення. Щоб правильно підібрати потрібний вид, найкраще звернутися до фахівців.
Найчастіше прості покупці цікавляться придбанням побутового кондиціонера. Хоча вибираючи даний прилад, може виникнути маса питань. Нижче буде описано, який кондиціонер підійде для невеликого приміщення або офісу.

По конструкції розрізняють два види побутових кондиціонерів – це спліт-системи і моноблочні. За назвою стає зрозуміло, що моноблочні пристрої це коробка, в якій розміщено все обладнання. Спліт-система – з’єднані за допомогою спеціальних труб з фреоном і електричного кабелю блоки. У спліт-системи більша частина, яка має високий рівень шуму встановлюється на вулиці.

Всі сучасні кондиціонери мають дистанційний пульт для регулювання температури і установки інших налаштувань. Виробники вбудовують функції з регулювання потоку повітря, його напрямку, налаштування часу вимкнення приладу. Практично всі спліт-системи побутового призначення встановлюються на стінах. Для офісів або великих приватних будинків можна застосовувати канальні кондиціонери.

Найпростіший моноблочний кондиціонер – це віконний. Його почали встановлювати ще в радянські часи. Але з кожним роком актуальність таких пристроїв знижується. Причина в великому рівні шуму і продуванні місця установки в зимову пору року. Існують мобільні моноблочні кондиціонери, які можна самостійно встановити в будь-якому місці. Для цього достатньо лише вивести шланг, через який буде йти гаряче повітря.

Придбати кондиціонер в Хмельницькому ви можете на нашому сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *