Зимові комплекти для кондиціонерів

Здавалося б, ефект від глобального потепління призводить до підвищення температури на Землі. Зими в Україні стають м’якшими, сніг і морози – рідкість. Однак, не все так просто. Останні роки траплялися періоди, коли температура за вікном падала до 20 градусів морозу і навіть більше. Як в таких умовах працюють кондиціонери? Чи не впливає це на їх продуктивність?

Для безпроблемної роботи обладнання в холодну пору року необхідний монтаж зимових комплектів для кондиціонерів. Зимові комплекти дають можливість працювати кондиціонеру навіть при температурі повітря -30 градусів за Цельсієм. Щоб продовжити термін служби вашого кондиціонера при переході на зимовий період ми рекомендуємо провести монтаж зимового комплекту.

До його складу входять такі комплектуючі:

  • Нагрівач для піддону.
  • Підігрівач самого кондиціонера.
  • Термостат.

Завдяки використанню цього комплекту, кондиціонер зможе працювати навіть за умови температури повітря до -30 градусів. Таке обладнання дозволить збільшити термін експлуатації приладу, збільшити ресурс компресора і підвищити надійність всієї системи. Споживання електричної енергії буде знижено на 25-35 відсотків. Зимовий комплект споживає близько 40 Вт на годину.

Замовити установку зимового комплекту для кондиціонера можна в нашій компанії. Для цього достатньо зв’язатися за вказаним номером телефону. Всі співробітники мають відповідну кваліфікацію і великий досвід роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *